środa, 4 maja 2016

Bluzka ROMANTYCZNA.

.

Sprzedam piękną, romantyczną bluzkę. Kolor - lekki krem. Rękaw 3/4. Z podszewką - oprócz rękawów. Na bluzce rozmiar 46 ale zdecydowanie wychodzi 40-42.
Cena 22 zł juz z kp.
Mail:aldonagrzeszczak@gmail.com

Bluzka NEXT z żabotem.

Sprzedam bluzkę z żabotem. Elegancka. Materiał lekko przeswitujący. Bez podszewki. Obie bluzki NEXT (również ta z kokardą) są z materiału przypominajacego żorżetę. Rozmiar 38. Wysoki mankiet rękawa - na 5 guziczków. Cena 22 zł już z kp.
Mail:aldonagrzeszczak@gmail.comBluzka NEXT z kokardą.

 Sprzedam blużkę NEXT. Delikatny materiał bez podszewki. Piękne pastelowe kolory. Rozmiar 14 ale wychodzi 38-40.  Cena 19 zł już z kp.
Mail:aldonagrzeszczak@gmail.comSukienka LATO


Sprzedam słoneczną skienkę. Dzianina. Dla mnie była to sukienka "awaryjna". Nie gniecie się, materiał lekko chłodzi w upalny dzień. Rozmiar 38-40. Długość 104 cm, szerokość w biodrach 110 cm. Sukienka trochę szyta jak pudełkowa - bez zaszewek. Wygląda i nosi się super.
Cena już z przesyłką 22 zł.

Mail:aldonagrzeszczak@gmail.com

Sukienka SISLEY.

Sprzedam śliczną sukienkę SISLEY.  Materiał przypomina jedwab ale niestety nim nie jest. Jest piękna - zwiewna, delikatna. Na podszewce z dzianiny - oprócz rękawów. Nosiłam jako sukienkę i jako tunikę. Rozmiar - wychodzi 40/42. Długość sukienki 85 cm, rękaw 3/4.
Cena 22 zł już z kosztami przesyłki.
Mail: aldonagrzeszczak@gmail.comTorba etno.(sprzedana)


Sprzedam dwustronną torbę. Granatowy materiał przypomina dżins. 4 kieszenie. Nowa (dopiero co uszyłam). Wymiary 46/46. Cena 16 zł + kp.
Mail: aldonagrzeszczak@gmail.com