sobota, 12 marca 2016

Atrapa maszyny do szycia.(sprzedana)

Sprzedam atrapę maszyny do szycia. Z tej samej serii co telefon. Cena 15 zł + kp. Polecam.
Tamborek. (sprzedany)

Sprzedam tamborek. Mam takie trzy - jednego się pozbywam. Nie wyszywam, wykorzystuję go jako ramkę. Do środka wkładam serwetki. Albo przykręcam jak na zdjęciu do stołu, parapetu. Albo zawieszam na wstążce w oknie (obręcz można odkręcić od podstawy). Wygląda wtedy trochę jak łapacz snów.  Prawdę mówiąc bardziej wolę tę wersję.  Średnica 22 cm. Jest prawie nowy. Świetna baza dla kreatywnych. Cena 30 zł już z kp. Polecam.KOMPLET DO WÓZKA


KOMPLECIK DO WÓZKA wykonany z ze 100% bawełny i materiału minky,dwustronny.
Wymiary kołderki:50x70 ,podusi:40x25. 
Cena 55zł plus koszt przesyłki ekonomiczna 9,50zł ,priorytet 11zł.
osoby zaiteresowane proszę o komentarz i kontakt mailowy elzbieta494@wp.pl
    Pozdrawiam cieplutko Elzbieta
WORKI JUTOWE
Worki z prawdziwej juty po ziarnach kawy,doskonałe na poduchy tarasowe i ogrodowe,bieżniki,rolety,ozdoby wszelkiego rodzaju według własnej inwencji twórczej,miłej zabawy
Wymiary 90x70
             
                                                   Wzór nr. 1Wzór nr. 2


cena za sztukę 4zł plus koszt przesyłkizainteresowanych proszę o komentarz i kontakt mailowy elzbieta494@wp.pl

Buty ecco.(sprzedane)

Sprzedam buty ecco. Czarne z irchową wstawką. Kupione za ciężką kasę ale warto bo mega wygodne. Kto miał buty z tej firmy wie o czym piszę. Byłam w nich kilka razy w ubiegłym roku. Niestety za duże (mąż kupował...). Rozmiar 40. Szkoda żeby leżały na pawlaczu. Cena 25 zł +kp. Naprawdę polecam. Prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciach.

piątek, 11 marca 2016

Samowar.

 Sprzedam wyjątkowy okaz - stary samowar. Nie wiem czy działa. U mnie w domu pełnił wyłącznie funkcję ozdobną. Czasami wkładałam do niego kwiaty i dekoracje świąteczne. Nie miałam do niego kabla i nie starałam się go znaleźć bo nie był mi potrzebny. Ma niesamowity urok. Każdy gość zwracał na niego uwagę. Do kompletu mam 7 starych szklaneczek w koszyczkach. Cena 65 zł + kp. Polecam.
Lusterko.(sprzedane)

Sprzedam lusterko. Samo lustro bez uszkodzeń. Nie czyszczone. Pokazuję stan w jakim zdobyłam. Metalowe, dość ciężkie, w kolorze starej miedzi. Nie wiem co to za metal. Wygląda bardzo staro. Świetne do decoupage. Wysokość 32 cm. Cena 18 zł + kp.
Telefon.(sprzedany)

Sprzedam atrapę telefonu. Sama postarzałam. Cena 15 zł + kp. Naprawdę fajnie wygląda.